гуртки за інтересами

гуртки і підготовка до вступних творчих конкурсів

підготовка до ЗНО

додаткові бали при вступі

підготовка до ЗНО

764
763
762
761
760
759

РЕЗУЛЬТАТИ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ СЛУХАЧІВ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ (ДИСЦИПЛІНИ ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ)

Результати тестування слухачів підготовчих курсів за спеціальністю «Архітектура та містобудування»

№ п/п

Прізвище, ім′я, по батькові

Креслення

(макс.200)

Рисунок

(макс.200)

Композиція

(макс.200)

1

Баніцька Антонія Андріївна

161

145

175

2

Волянська Роксолана Мар'янівна

151

158

148

3

Гарщаль Анастасія Михайлівна

143

145

150

4

Голдій Максим Романович

 

 

152

5

Грень Анна Петрівна

141

145

152

6

Дзявроник Даяна Володимирівна

142

140

164

7

Дітчик Ганна Андріївна

154

130

162

8

Заулична Ірина Василівна

175

165

165

9

Іванова Вікторія Олександрівна

165

145

155

10

Ірза Діана Іванівна

180

160

168

11

Кадишин Ліза Віталіївна

159

165

165

12

Качмар Данило Володимирович

160

155

165

13

Кашуба Уляна Василівна

168

155

150

14

Колесник Софія Ярославівна

162

160

156

15

Костишин Максим Юрійович

154

155

164

16

Лешневський Назарій Валентинович

150

172

146

17

Меденці Павло Володимирович

145

 

148

18

Мовнар Валерій Валерійович

149

145

164

19

Нестерчук Максим Віталійович

162

165

150

20

Плахтина Марія Максимівна

154

145

146

21

Почеква Орест Андрійович

153

168

145

22

Рогозовець Альона Андріївна

160

145

150

23

Романюк Єлизавета Володимирівна

162

140

146

24

Романюк Катерина Андріївна

167

150

158

25

Синюк Сергій Вікторович

143

155

158

26

Скорбач Тетяна Петрівна

151

155

148

27

Скрипник Вікторія Андріївна

170

160

150

28

Стрілець Неоліна Андріївна

146

170

152

29

Табака Ірина Петрівна

174

160

165

30

Тонкий Нікіта Андрійович

160

130

151

31

Циплакова Анастасія Романівна

167

155

164

 

Результати тестування слухачів підготовчих курсів за спеціальностями «Дизайн » та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

№ п/п

Прізвище, ім′я, по батькові

Рисунок

(макс.200)

Композиція

(макс.200)

Живопис

(макс.200)

1

Брень Василина Андріївна

 

162

 

2

Булатова Катерина Костянтинівна

153

 

162

3

Гадада Софія Сергіївна

170

160

145

4

Данашовська Андріяна Василівна

145

155

172

5

Жулинець Ольга Русланівна

148

156

145

6

Лучейко Вікторія Ігорівна

166

165

170

7

Михайлишин Богдан Ігорович

158

151

145

8

Павлів Аліна Віталіївна

168

160

151

9

Халева Анна Віталіївна

150

165

155

 

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.